Mix FM Kraków - 95.00 Mhz

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 09:50
Data dodania: 21.09.2010 15:37:18
Rozmiar pliku: 4,50 MB
Tagi: Mix FM Kraków, 95.00 Mhz, niekomercyjne, radio, krakowa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mix_FM_Kraków_-_95.00_Mhz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to około cztery i pięćdziesiąt setnych megabajta. Długość to dziewięć minut i pięćdziesiąt sekund. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez Mix FM Kraków, którego nazwa brzmi 95.00 Mhz. We wtorek, 26 wrzesnia 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jak na razie nikt nie ściągnął ani razu pliku Mix FM Kraków - 95.00 Mhz. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - 95.00 Mhz, której autorem jest Mix FM Kraków, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu Mix FM Kraków - 95.00 Mhz, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz ściągnąć na telefon 95.00 Mhz? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej biblioteki piosenek oraz odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj