DJ Coliber - Techno Swink sciagaj na www.mp3zr...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:09
Data dodania: 21.09.2010 15:41:37
Rozmiar pliku: 1,96 MB
Tagi: DJ Coliber, Techno Swink sciagaj na www.mp3zr..., techno, swink, swank
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Coliber_-_Techno_Swink_sciagaj_na_www.mp3zr....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej jeden i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego czas trwania to dwa minuty i dziewięć sekund. Uruchomiłeś kawałek tytułem "Techno Swink sciagaj na www.mp3zr...", którego autorem jest DJ Coliber. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku mp3 DJ Coliber - Techno Swink sciagaj na www.mp3zr.... Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład DJ Coliber - Techno Swink sciagaj na www.mp3zr.... Czemu właśnie ta piosenka?

DJ Coliber bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Techno Swink sciagaj na www.mp3zr..., genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie dostępne tu utwory są absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz napotkać na podobnych stronach. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Techno Swink sciagaj na www.mp3zr..., autorstwa DJ Coliber, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiej przyczyny DJ Coliber - Techno Swink sciagaj na www.mp3zr... jest teraz tak popularna. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj