Bonus rpk-jeden z tamtych dni (Dj Pawełek)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:28
Data dodania: 21.09.2010 15:41:41
Rozmiar pliku: 2,02 MB
Tagi: Bonus rpk, jeden z tamtych dni (Dj Pawełek)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bonus_rpk-jeden_z_tamtych_dni_(Dj_Pawełek).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar dwa i dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i dwadzieścia osiem sekund. To kawałek o tytule "jeden z tamtych dni (Dj Pawełek)", którego autorem jest Bonus rpk. Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Piosenka Bonus rpk-jeden z tamtych dni (Dj Pawełek) nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - jeden z tamtych dni (Dj Pawełek), którą wykonuje Bonus rpk, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby Bonus rpk-jeden z tamtych dni (Dj Pawełek), a następnie przegrać go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 jeden z tamtych dni (Dj Pawełek)? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które pragną profesjonalnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj