Kindervater - Ordinary World (De-Grees Remix Edit)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:52
Data dodania: 21.09.2010 15:44:56
Rozmiar pliku: 5,30 MB
Tagi: Kindervater, Ordinary World (De, Grees Remix Edit), ordinary, world, de-grees, remix, edit, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kindervater_-_Ordinary_World_(De-Grees_Remix_Edit).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży pięć i trzydzieści setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. To utwór tytułem "Ordinary World (De", którego autorem jest Kindervater. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku audio Kindervater - Ordinary World (De-Grees Remix Edit) dotychczas. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Ordinary World (De. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Kindervater, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele jego piosenek gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Kindervater - Ordinary World (De-Grees Remix Edit), a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niesamowicie prostych do wykonania sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Ordinary World (De? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Dziś już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj