PeEnKa-polska rzeczywistosc

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:26
Data dodania: 21.09.2010 15:47:15
Rozmiar pliku: 1,95 MB
Tagi: PeEnKa, polska rzeczywistosc, rap, rzeczywistosc, polska
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PeEnKa-polska_rzeczywistosc.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie masz otworzoną to jeden i dziewięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia sześć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "polska rzeczywistosc", którego wykonawcą jest PeEnKa. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał ani razu utworu muzycznego PeEnKa-polska rzeczywistosc. Żaden użytkownik jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - polska rzeczywistosc, której autorem jest PeEnKa, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony kawałek, dla przykładu PeEnKa-polska rzeczywistosc, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz ściągnąć na telefon polska rzeczywistosc? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj