MarcinH - Fileds Of Gold (Cover instrumental)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:37
Data dodania: 21.09.2010 15:54:51
Rozmiar pliku: 5,99 MB
Tagi: MarcinH, Fileds Of Gold (Cover instrumental), fileds, of, gold, cover, instrumental
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MarcinH_-_Fileds_Of_Gold_(Cover_instrumental).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar pięć i dziewięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści siedem sekund. To jeden z utworów autorstwa MarcinH, którego tytuł brzmi Fileds Of Gold (Cover instrumental). W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio MarcinH - Fileds Of Gold (Cover instrumental) do dziś. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko się zaciera - także przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi MarcinH - Fileds Of Gold (Cover instrumental). Dlaczego właśnie ten kawałek?

MarcinH jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Fileds Of Gold (Cover instrumental), znakomita kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeżeli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na Fileds Of Gold (Cover instrumental), której kompozytorem jest MarcinH. Nie czekaj, aż MarcinH - Fileds Of Gold (Cover instrumental) stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor tworzy przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj