Showtek feat. Dv8 - Hold Us Back[by tiomek]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 21.09.2010 15:59:06
Rozmiar pliku: 5,24 MB
Tagi: Showtek feat. Dv8, Hold Us Back[by tiomek], showtek, feat, dv8, hold, us, back, techno, 2009by, tiomek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Showtek_feat._Dv8_-_Hold_Us_Back[by_tiomek].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie słyszysz to mniejwięcej pięć i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. To kawałek tytułem "Hold Us Back[by tiomek]", którego autorem jest Showtek feat. Dv8. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Showtek feat. Dv8 - Hold Us Back[by tiomek] nie został jak na razie nigdy pobrany. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zanurzyć się w świat muzyki. Ogromna ilość piosenek jest w zasięgu ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Hold Us Back[by tiomek]? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym da radę.

Showtek feat. Dv8 to lubiany i znany twórca w świecie muzyki. Kawałki, które tworzy, w mgnieniu oka stają się rozchwytywanymi przebojami. Podobnie dzieje się z Hold Us Back[by tiomek]. Download pliku mp3 możesz zrobić właśnie tutaj. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł omijać Wrzutę czy podobne strony, aby słuchać tego utworu.

Dzięki naszym bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Pewnie chcesz posłuchać piosenek w odtwarzaczu lub na wieży? Zatem nie czekaj - pobierz Showtek feat. Dv8 - Hold Us Back[by tiomek] i ciesz się nią gdzie zapragniesz, bez ograniczeń.

Co ważne, nie pobieramy żadnych pieniędzy za udostępnienie mp3 do pobrania. Wszystko jest zupełnie za free, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz robić nic poza wybraniem piosenki i ściągnięciem jej. Pobieranie piosenek z serwisu Wrzuta jest dobrym wyjściem dla ludzi, którzy chcą przedtem przesłuchać dany utwór lub konkretny album, a dopiero po tym to nabyć.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je również przesłuchać, aby nie ściągać niczego na ślepo i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Gdy dany kawałek nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz kliknąć na inny. Jednakże Hold Us Back[by tiomek], który wykonuje Showtek feat. Dv8, jest ostatnio bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj