Blackmail - Same Sane

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 21.09.2010 15:59:09
Rozmiar pliku: 3,44 MB
Tagi: Blackmail, Same Sane, same, sane
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Blackmail_-_Same_Sane.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje trzy i czterdzieści cztery setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. Jest to jeden z wielu dzieł wykonawcy Blackmail, którego nazwa to Same Sane. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Blackmail - Same Sane do dzisiaj. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - także za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Blackmail - Same Sane. Czemu właśnie ten kawałek?

Blackmail bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Same Sane, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Istotne jest też to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Same Sane, w wykonaniu Blackmail, to fantastyczna melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiego powodu Blackmail - Same Sane jest teraz tak popularna. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk produkuje przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj