Cash Cash - Two Days Old

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 21.09.2010 16:02:01
Rozmiar pliku: 5,21 MB
Tagi: Cash Cash, Two Days Old, Cash, Two, Days, Old
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Cash_Cash_-_Two_Days_Old.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje pięć i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia sekund. Odtwarzasz piosenkę o tytule "Two Days Old", której autorem jest Cash Cash. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Piosenka Cash Cash - Two Days Old nie została do dziś ani razu pobrana. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Two Days Old. Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją Cash Cash, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Cash Cash - Two Days Old, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niezwykle prostych do zrobienia chwytów, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Two Days Old? Pobierz mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj