Scorpions - Still Loving You

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:26
Data dodania: 21.09.2010 16:10:13
Rozmiar pliku: 11,8 MB
Tagi: Scorpions, Still Loving You, still, loving, you, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Scorpions_-_Still_Loving_You.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz odtwarzasz to około jedenaście i osiem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to sześć minut i dwadzieścia sześć sekund. To jeden z utworów autorstwa Scorpions, którego nazwa to Still Loving You. Plik mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik Scorpions - Still Loving You nie został do dziś ani razu pobrany. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Still Loving You. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Scorpions - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany kawałek, jak choćby Scorpions - Still Loving You, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do wykonania sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na telefon Still Loving You? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów i poznanie nowych wykonawców. A może będzie także tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj