01-since_day_one

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:07
Data dodania: 21.09.2010 16:25:24
Rozmiar pliku: 2,85 MB
Tagi: since_day_one
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01-since_day_one.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar dwa i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i siedem sekund. Znajduje się tutaj piosenka 01-since_day_one do ściągnięcia.Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku 01-since_day_one do tej pory. Nikt dotychczas nie miał ochoty skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład 01-since_day_one. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest since_day_one, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu 01-since_day_one, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka bardzo prostych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 01-since_day_one? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od długiego czasu będziesz tego słuchał?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj