blood is the harvest - Whatever Happens

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:33
Data dodania: 21.09.2010 16:37:27
Rozmiar pliku: 2,13 MB
Tagi: blood is the harvest, Whatever Happens, blood, is, the, harvest, whatever, happens, unknown, bbhcthc
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

blood_is_the_harvest_-_Whatever_Happens.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to dwa i trzynaście setnych megabajta. A jego długość to jeden minute i trzydzieści trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez blood is the harvest, której nazwa brzmi Whatever Happens. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tego utworu nie dodano jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku blood is the harvest - Whatever Happens do dziś. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zostaniesz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Whatever Happens. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest blood is the harvest - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, na przykład blood is the harvest - Whatever Happens, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz skopiować na odtwarzacz mp3 Whatever Happens? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej bazy piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj