KINGA'A - OLI PIC

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:19
Data dodania: 21.09.2010 16:45:39
Rozmiar pliku: 3,19 MB
Tagi: KINGA'A, OLI PIC, kingaa, oli, pic, raps, 2010, brx, kids, borixon, kajman, semtex
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KINGA'A_-_OLI_PIC.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży trzy i dziewiętnaście setnych megabajta. A jego czas trwania to dwa minuty i dziewiętnaście sekund. Jest to jeden z utworów stworzonych przez KINGA'A, którego tytuł to OLI PIC. Utwór, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku mp3. Byliśbyśmy zatem niezwykle szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Plik KINGA'A - OLI PIC nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - OLI PIC, którą wykonuje KINGA&039;A, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony kawałek, na przykład KINGA&039;A - OLI PIC, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na telefon OLI PIC? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojej bazy piosenek i odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj