TPA feat. Supa T. - Gotta Jump

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:51
Data dodania: 21.09.2010 16:47:26
Rozmiar pliku: 3,53 MB
Tagi: TPA feat. Supa T., Gotta Jump, tpa, feat, supa, gotta, jump, eurodance, 90-te, lata
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

TPA_feat._Supa_T._-_Gotta_Jump.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to trzy i pięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i pięćdziesiąt jeden sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Gotta Jump", której autorem jest TPA feat. Supa T.. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 TPA feat. Supa T. - Gotta Jump. Żadna osoba jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się odwiedzić świat muzyki? Ogromna ilość piosenek jest w zasięgu ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Gotta Jump? Pobierz mp3 w jednej chwili, to prostsze niż sądziłeś.

TPA feat. Supa T. to poważany i znany wykonawca sceny muzycznej. Piosenki, które tworzy, błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów. Podobnie stało się z Gotta Jump. Download tego utworu najłatwiej zrobić na naszym portalu. Jedynie parę kliknięć wystarczy, żebyś nie musiał zaglądać na Wrzutę albo podobne strony, by słuchać tej piosenki.

Poprzez nasze bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Lubisz włączyć kawałki w telefonie lub odtwarzaczu? Zatem nie zwlekaj - ściągnij TPA feat. Supa T. - Gotta Jump i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Co ważne, nie pobieramy żadnych pieniędzy za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Całość jest zupełnie za darmo, wystarczy że wytypujesz przebój i pobierzesz go, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie hitów z Wrzuty jest dobrym wyjściem dla osób, które chcą przedtem posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, a dopiero później to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, aby nie brać tego w ciemno i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Jeżeli taki kawałek Ci się nie spodoba, zawsze jesteś w stanie wybrać inny. Jednak Gotta Jump, którego twórcą jest TPA feat. Supa T., jest ostatnio bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych trudności skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj