Dj KowaziS - Gooooo FRW

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:57
Data dodania: 21.09.2010 16:55:14
Rozmiar pliku: 6,36 MB
Tagi: Dj KowaziS, Gooooo FRW, kowazis
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_KowaziS_-_Gooooo_FRW.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz ma rozmiar sześć i trzydzieści sześć setnych megabajta. A jego długość to sześć minut i pięćdziesiąt siedem sekund. Słuchasz kawałek o tytule "Gooooo FRW", którego wykonawcą jest Dj KowaziS. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie dodał dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Dj KowaziS - Gooooo FRW do dziś. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Gooooo FRW, którą wykonuje Dj KowaziS, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Dj KowaziS - Gooooo FRW, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do wykonania rozwiązań, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na telefon Gooooo FRW? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj