MAD MAXX - Nowojorski Lajfstajl

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:02
Data dodania: 21.09.2010 16:56:24
Rozmiar pliku: 3,69 MB
Tagi: MAD MAXX, Nowojorski Lajfstajl, hop, hip, hip-hop, tes, maxx, mad, lajfstajl, nowojorski, york, new
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MAD_MAXX_-_Nowojorski_Lajfstajl.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży trzy i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dwa sekundy. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez MAD MAXX, którego nazwa to Nowojorski Lajfstajl. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 MAD MAXX - Nowojorski Lajfstajl do tego momentu. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się MAD MAXX - Nowojorski Lajfstajl. Czemu właśnie ta piosenka?

MAD MAXX jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Nowojorski Lajfstajl, niezwykła piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by martwić się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tu kawałki są zupełnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można spotkać na podobnych stronach. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, wybierz Nowojorski Lajfstajl, autorstwa MAD MAXX. Nie czekaj, aż MAD MAXX - Nowojorski Lajfstajl stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca tworzy przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj