Led Zeppelin - Rock And Roll

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:39
Data dodania: 21.09.2010 16:57:25
Rozmiar pliku: 6,68 MB
Tagi: Led Zeppelin, Rock And Roll, led, zeppelin, rock, and, roll, blues
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Led_Zeppelin_-_Rock_And_Roll.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to sześć i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Rock And Roll", której autorem jest Led Zeppelin. Plik mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu. Będziemy zatem wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Led Zeppelin - Rock And Roll jak na razie. Nikt jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Rock And Roll. Znasz tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Led Zeppelin - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Led Zeppelin - Rock And Roll, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz ściągnąć na telefon Rock And Roll? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów i odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj