Buddha Sentenza - Sexual Omega

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:37
Data dodania: 21.09.2010 17:02:32
Rozmiar pliku: 6,10 MB
Tagi: Buddha Sentenza, Sexual Omega, buddha, sentenza, sexual, omega
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Buddha_Sentenza_-_Sexual_Omega.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej sześć i dziesięć setnych megabajta. Zaś jego długość to siedem minut i trzydzieści siedem sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Buddha Sentenza, której tytuł to Sexual Omega. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Buddha Sentenza - Sexual Omega nie została do dziś ani razu pobrana. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Sexual Omega. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Buddha Sentenza - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Buddha Sentenza - Sexual Omega, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niesamowicie prostych do wykonania chwytów, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Sexual Omega? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj