Defactor - Time Machine

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:24
Data dodania: 21.09.2010 17:03:06
Rozmiar pliku: 3,12 MB
Tagi: Defactor, Time Machine, time, machine
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Defactor_-_Time_Machine.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około trzy i dwanaście setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To piosenka o tytule "Time Machine", której autorem jest Defactor. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dziś żaden użytkownik nie zapisał ani razu utworu muzycznego Defactor - Time Machine. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Time Machine, której autorem jest Defactor, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, na przykład Defactor - Time Machine, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Time Machine? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów oraz odkrycie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy zaczynają na poważnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj