Donnie J - Dr. Love

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 21.09.2010 17:05:54
Rozmiar pliku: 3,16 MB
Tagi: Donnie J, Dr. Love, donnie, love, rnb
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Donnie_J_-_Dr._Love.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz zajmuje trzy i szesnaście setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Donnie J, której nazwa to Dr. Love. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, jak byś go dodał. Piosenka Donnie J - Dr. Love nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład Donnie J - Dr. Love. Czemu właśnie ta piosenka?

Donnie J jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Dr. Love, świetna kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tu na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Pożegnaj się z pełnymi pułapek portalami - tu jest wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Dr. Love, autorstwa Donnie J. Nie zwlekaj, aż Donnie J - Dr. Love stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Donnie J nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj