15 - 666 Aniolow - 15 helena

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:11
Data dodania: 21.09.2010 17:12:08
Rozmiar pliku: 2,92 MB
Tagi: 666 Aniolow, 15 helena
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

15_-_666_Aniolow_-_15_helena.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i jedenaście sekund. To jeden z piosenek nagranych przez 666 Aniolow, której tytuł brzmi 15 helena. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dziś nikt nie ściągnął ani razu pliku 15 - 666 Aniolow - 15 helena. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład 15 helena. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją 666 Aniolow, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany utwór, na przykład 15 - 666 Aniolow - 15 helena, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania sztuczek, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na telefon 15 helena? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj