16-timbaland-apologize_(feat._one_republic)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:04
Data dodania: 21.09.2010 17:13:16
Rozmiar pliku: 2,81 MB
Tagi: timbaland, apologize_(feat._one_republic), adrian, link, kulll
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

16-timbaland-apologize_(feat._one_republic).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje dwa i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i cztery sekundy. To kawałek tytułem "apologize_(feat._one_republic)", którego wykonawcą jest timbaland. Utwór, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Jakiś użytkownik dodał już klip do tej piosenki i możesz go uruchomić powyżej. Żaden odwiedzający nie ściągnął utworu muzycznego 16-timbaland-apologize_(feat._one_republic) jak na razie. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu apologize_(feat._one_republic). Znasz tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją timbaland - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a wiele jego piosenek gości na licznych eventach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład 16-timbaland-apologize_(feat._one_republic), a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na telefon apologize_(feat._one_republic)? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które zaczynają profesjonalnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj