03 - Clannad - The Kiss

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:49
Data dodania: 21.09.2010 17:14:09
Rozmiar pliku: 2,58 MB
Tagi: Clannad, The Kiss, mohicans, last, the
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

03_-_Clannad_-_The_Kiss.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar dwa i pięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość to dwa minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Odtwarzasz utwór tytułem "The Kiss", którego wykonawcą jest Clannad. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem szczęśliwi, jak byś go dodał. Jak na razie żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio 03 - Clannad - The Kiss. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się 03 - Clannad - The Kiss. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Clannad jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie The Kiss, świetna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych tutaj empetrójek jest absolutnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Ważne jest też to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a także szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, wybierz The Kiss, w wykonaniu Clannad. Nie czekaj, aż 03 - Clannad - The Kiss stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Clannad nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj