Delta Goodrem - You Will Only Break My Heart

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:03
Data dodania: 21.09.2010 17:17:49
Rozmiar pliku: 2,83 MB
Tagi: Delta Goodrem, You Will Only Break My Heart, delta, goodrem, you, will, only, break, my, heart
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Delta_Goodrem_-_You_Will_Only_Break_My_Heart.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz ma rozmiar dwa i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzy sekundy. To jeden z wielu piosenek autorstwa Delta Goodrem, której nazwa to You Will Only Break My Heart. Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego Delta Goodrem - You Will Only Break My Heart dotychczas. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy może poznać dokonania coraz to nowych artystów, również dzięki serwisom takim jak nasz, z których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu Delta Goodrem - You Will Only Break My Heart. Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

Delta Goodrem jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość rozpoczynających karierę artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży You Will Only Break My Heart, genialna kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych utworów, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie powinieneś obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione tutaj piosenki są całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Istotne jest także to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu jest wyłącznie czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także szybko i za darmo.

You Will Only Break My Heart, w wykonaniu Delta Goodrem, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż Delta Goodrem - You Will Only Break My Heart stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten muzyk nagrywa przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj