08 MASSACRE (CANOES)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:53
Data dodania: 21.09.2010 17:20:06
Rozmiar pliku: 6,30 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

08_MASSACRE_(CANOES).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie odtwarzasz to około sześć i trzydzieści setnych megabajta. Długość to sześć minut i pięćdziesiąt trzy sekundy. Jest to strona, na której znajduje się plik 08 MASSACRE (CANOES) do pobrania.Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku 08 MASSACRE (CANOES) do tego momentu. Żadna osoba do dzisiaj nie zechciał skomentować tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład 08 MASSACRE (CANOES). Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją 08 MASSACRE (CANOES) - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych eventach. Ale ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, jak choćby 08 MASSACRE (CANOES), a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do wykonania chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz skopiować na odtwarzacz mp3 08 MASSACRE (CANOES)? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj