Alexander Rybak - 500 miles

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:23
Data dodania: 21.09.2010 17:21:13
Rozmiar pliku: 4,72 MB
Tagi: Alexander Rybak, 500 miles
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alexander_Rybak_-_500_miles.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz ma rozmiar cztery i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Uruchomiłeś kawałek o tytule "500 miles", którego autorem jest Alexander Rybak. Utwór, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do dzisiaj nikt nie zapisał ani razu utworu muzycznego Alexander Rybak - 500 miles. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Alexander Rybak - 500 miles coraz sprawniej zdobywa rozgłos pośród dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie takiego gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Alexander Rybak jest w stanie stworzyć chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które nucimy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na to, czego słuchasz, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy Alexander Rybak - 500 miles, lecz też wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Codziennie wchodź na nasz portal, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze będą to być głośne imprezy. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie przesłuchasz w chwilach relaksu, delektując się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy doceniają najlepszą jakość i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię 500 miles? Download tego pliku to jedynie kilka kroków. Prawie tak samo jest na analogicznych witrynach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się systematycznie rozbudowywać kolekcję darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas brakuje, na pewno bardzo szybko się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj