Vinyltronic-Kalwi_&_Remi_-_Imagination_(Vinyltr...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:19
Data dodania: 21.09.2010 17:23:05
Rozmiar pliku: 8,68 MB
Tagi: Vinyltronic, Kalwi_&_Remi_, _Imagination_(Vinyltr..., tez, ona, kocha, bardzo, dziewczyne, damian
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Vinyltronic-Kalwi_&_Remi_-_Imagination_(Vinyltr....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz posiada rozmiar osiem i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to sześć minut i dziewiętnaście sekund. To utwór o tytule "Kalwi_&_Remi_", którego autorem jest Vinyltronic. Plik mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego kawałka. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 Vinyltronic-Kalwi_&_Remi_-_Imagination_(Vinyltr... do tej pory. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Kalwi_&_Remi_, której autorem jest Vinyltronic, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład Vinyltronic-Kalwi_&_Remi_-_Imagination_(Vinyltr..., a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na telefon Kalwi_&_Remi_? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Pewnie myślisz o tym, by ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj