Nixon / Nismo - Wizerunek (ft. Embi)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:57
Data dodania: 21.09.2010 17:26:14
Rozmiar pliku: 4,73 MB
Tagi: Nixon / Nismo, Wizerunek (ft. Embi), nixon, nismo, wizerunek, ft, embi, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nixon_/_Nismo_-_Wizerunek_(ft._Embi).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około cztery i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to piosenka o tytule "Wizerunek (ft. Embi)", której autorem jest Nixon / Nismo. Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc wdzięczni, gdybyś go zaproponował. Do tej pory żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku Nixon / Nismo - Wizerunek (ft. Embi). Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Mnóstwo piosenek jest na wyciągnięcie ręki, wszystko co powinieneś zrobić to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Szukasz Wizerunek (ft. Embi)? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym da radę.

Nixon / Nismo to poważany oraz sławny wykonawca w świecie muzyki. Jego piosenki w mgnieniu oka stają się popularnymi przebojami. Podobnie jest z Wizerunek (ft. Embi). Download tej piosenki możesz zrobić właśnie tutaj. To jedynie kilka ruchów myszką, dzielących Cię od słuchania tego utworu, bez konieczności wchodzenia na Wrzutę i inne witryny.

Poprzez nasze bezpłatne mp3 możesz słuchać muzyki dokładnie w miejscu, gdzie pragniesz. Chcesz posłuchać utworów na wieży albo w telefonie? Nic łatwiejszego - pobierz Nixon / Nismo - Wizerunek (ft. Embi) i słuchaj jej gdzie zechcesz, bez ograniczeń.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Całość jest absolutnie za free, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz ją, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Pobieranie hitów z Wrzuty to dobre wyjście dla osób, które wolą przedtem zaznajomić się z konkretnym albumem lub utworem, i dopiero później to kupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, aby nie ściągać niczego po omacku i nie zaśmiecać sobie komputera. Gdy ten utwór nie przypadnie Ci do gustu, zawsze jesteś w stanie przejść do innego. Ale Wizerunek (ft. Embi), którego autorem jest Nixon / Nismo, jest ostatnio na topie - nie zostań w tyle i bez żadnych kłopotów wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj