RTN ( Sado & Żywioł ) - Codzienność

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:37
Data dodania: 21.09.2010 17:26:38
Rozmiar pliku: 4,78 MB
Tagi: RTN ( Sado & Żywioł ), Codzienność, żywioł, sado, rtn
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

RTN_(_Sado_&_Żywioł_)_-_Codzienność.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz waży cztery i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści siedem sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez RTN ( Sado & Żywioł ), którego tytuł brzmi Codzienność. W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Piosenka RTN ( Sado & Żywioł ) - Codzienność nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili zdobywają serca ludzi. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o Codzienność, stworzonym od podstaw przez RTN ( Sado & Żywioł ). Kawałek ten szturmem podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest RTN ( Sado & Żywioł ) - Codzienność? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ten utwór zbiera same przychylne recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Codzienność, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój RTN ( Sado & Żywioł )? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej piosenki z tego serwisu. Właśnie dziś skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych stron - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej potężnie rozbudowanej bazy empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki RTN ( Sado & Żywioł ) - Codzienność, otrzymasz wyniki, z których zostaniesz przeniesiony od razu do podstrony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Jeśli jesteś już zmęczony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać dużo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz ogrom utworów, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj