Katy Perry - Teenage Dream (Vandalism V8 Club Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:51
Data dodania: 21.09.2010 17:27:08
Rozmiar pliku: 13,4 MB
Tagi: Katy Perry, Teenage Dream (Vandalism V8 Club Mix), katy, perry, teenage, dream, vandalism, v8, club, mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Katy_Perry_-_Teenage_Dream_(Vandalism_V8_Club_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży trzynaście i cztery setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt jeden sekund. To plik mp3 tytułem "Teenage Dream (Vandalism V8 Club Mix)", którego wykonawcą jest Katy Perry. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku Katy Perry - Teenage Dream (Vandalism V8 Club Mix) dotychczas. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Katy Perry - Teenage Dream (Vandalism V8 Club Mix) coraz sprawniej zdobywa rozgłos pośród dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Katy Perry potrafi stworzyć wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho hity, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Odszukasz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, do którego należy Katy Perry - Teenage Dream (Vandalism V8 Club Mix), lecz też wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze muszą to być głośne parapetówki. Te utwory możesz także puszczać na spokojnie, w chwilach relaksu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Teenage Dream (Vandalism V8 Club Mix)? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cały proces nie odbiega od tych z innych stron. Lecz jednak jest tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dodajemy świeże piosenki, regularnie poszerzając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz chęć - jeśli będzie tak, że go u nas brakuje, gwarantujemy że w krótkim czasie znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj