Majestic

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 21.09.2010 17:28:42
Rozmiar pliku: 3,39 MB
Tagi: otwurz, pozytywna, mysl
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Majestic.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz waży trzy i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. Znajdziesz tu utwór Majestic do pobrania.We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała nigdy pliku audio Majestic. Żadna osoba do dziś nie zechciał dodać komentarza do tego pliku, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Majestic do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Majestic download, download Majestic, pobierz Majestic, Majestic pobierz, pobierz mp3 Majestic, download mp3 Majestic, Majestic pobierz mp3, Majestic mp3 pobierz, zippy Majestic zippy, chomikuj Majestic chomikuj, Majestic mp3 download, darmowe mp3 Majestic, Majestic download mp3, lub Majestic mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Majestic, której autorem jest Majestic, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, na przykład Majestic, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania sztuczek, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Majestic? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych wykonawców. A może będzie też tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy pragną na poważnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj