05. V1r00z - Funeral song_(www.djmisiek.pl)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:11
Data dodania: 21.09.2010 17:29:33
Rozmiar pliku: 2,00 MB
Tagi: 05. V1r00z, Funeral song_(www.djmisiek.pl), v1r00z, funeral, song, www, djmisiek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

05._V1r00z_-_Funeral_song_(www.djmisiek.pl).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz zajmuje dwa i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i jedenaście sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy 05. V1r00z, której nazwa to Funeral song_(www.djmisiek.pl). Utwór mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku mp3. Zachęcamy zatem, abyś takowy dodał. Jak na razie nikt nie zapisał nigdy utworu muzycznego 05. V1r00z - Funeral song_(www.djmisiek.pl). Nikt jeszcze nie miał ochoty skomentować tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Funeral song_(www.djmisiek.pl), którą wykonuje 05. V1r00z, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł ignorować inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony utwór, na przykład 05. V1r00z - Funeral song_(www.djmisiek.pl), a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka bardzo łatwych do wykonania chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz wrzucić na telefon Funeral song_(www.djmisiek.pl)? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj