...this is a drill...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:49
Data dodania: 21.09.2010 17:33:52
Rozmiar pliku: 2,66 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

...this_is_a_drill....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej dwa i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Jest to strona, na której znajduje się piosenka ...this is a drill... do ściągnięcia.Utwór, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 ...this is a drill... do dziś. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi twórcy, którzy bez problemów zyskują tłumy nowych sympatyków, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Podobnie jest z przebojem ...this is a drill..., stworzonym od podstaw przez ...this is a drill.... Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Prawdopodobnie wolałbyś sam przekonać się, czym jest ...this is a drill...? Pobierz mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zbiera same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz na codzień, i tak możesz pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o ...this is a drill..., a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę ...this is a drill...? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej empetrójki z tego serwisu. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na nie do końca przyjazne, na których poszukiwałeś bezpłatnych piosenek - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niesamowicie pojemną bazą kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu hasła, np. ...this is a drill..., wyświetlą Ci się wyniki, skąd zostaniesz przekierowany wprost do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Jeśli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej pobrać trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, kilka kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, cudownymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj