Deep Purple - Pictures of Home

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:04
Data dodania: 21.09.2010 17:39:49
Rozmiar pliku: 6,95 MB
Tagi: Deep Purple, Pictures of Home, deep, purple, pictures, home
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Deep_Purple_-_Pictures_of_Home.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to sześć i dziewięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to pięć minut i cztery sekundy. To jeden z utworów nagranych przez Deep Purple, którego tytuł to Pictures of Home. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego kawałka. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku audio Deep Purple - Pictures of Home dotychczas. Żaden użytkownik jeszcze nie raczył dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Pictures of Home, którą wykonuje Deep Purple, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Deep Purple - Pictures of Home, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do realizacji chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś wrzucić na telefon Pictures of Home? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj