Smooth Poet - Ja Żyje Jak Chce

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:33
Data dodania: 21.09.2010 17:40:11
Rozmiar pliku: 4,07 MB
Tagi: Smooth Poet, Ja Żyje Jak Chce, smooth, poet, ja, żyje, jak, chce
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Smooth_Poet_-_Ja_Żyje_Jak_Chce.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to około cztery i siedem setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i trzydzieści trzy sekundy. Jest to piosenka o tytule "Ja Żyje Jak Chce", której autorem jest Smooth Poet. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 21 wrzesnia 2017 roku. Do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy utworu muzycznego Smooth Poet - Ja Żyje Jak Chce. Żaden użytkownik jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bez problemów zyskują tłumy wiernych sympatyków, gotowych wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Tak samo jest z przebojem Ja Żyje Jak Chce, wykonywanym przez Smooth Poet. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pozostawmy opinie innych za plecami, bo pewnie pragniesz poznać Smooth Poet - Ja Żyje Jak Chce? Pobierz mp3 z naszej strony, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre opinie wśród słuchaczy i krytyków. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz zupełnie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Ja Żyje Jak Chce, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach piosenki Smooth Poet? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej piosenki z tego serwisu. Od teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych portali - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niezwykle rozbudowanej bazy kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Smooth Poet - Ja Żyje Jak Chce, pojawią się wyniki, skąd zostaniesz przekierowany od razu do podstrony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Ciebie. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w stacjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem będzie ściągnięcie porządnej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, wspaniałych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj