Roca - Chwile dluzej

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:34
Data dodania: 21.09.2010 17:42:19
Rozmiar pliku: 3,26 MB
Tagi: Roca, Chwile dluzej, chwile, dluzej
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Roca_-_Chwile_dluzej.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie słuchasz to około trzy i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści cztery sekundy. To piosenka tytułem "Chwile dluzej", której autorem jest Roca. Utwór, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku mp3 Roca - Chwile dluzej do dnia dzisiejszego. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Chwile dluzej, której autorem jest Roca, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu Roca - Chwile dluzej, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji tricków, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Chwile dluzej? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Być może marzysz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj