Jacek Kaczmarski - A my nie chcemy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:56
Data dodania: 22.09.2010 11:39:33
Rozmiar pliku: 1,78 MB
Tagi: Jacek Kaczmarski, A my nie chcemy, jacek, kaczmarski, my, nie, chcemy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jacek_Kaczmarski_-_A_my_nie_chcemy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży jeden i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez Jacek Kaczmarski, którego tytuł to A my nie chcemy. Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Piosenka Jacek Kaczmarski - A my nie chcemy nie została jak na razie ani razu pobrana. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się artystów, również za sprawą portali takich jak nasz, na których każdy może ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Jacek Kaczmarski - A my nie chcemy. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Jacek Kaczmarski bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być A my nie chcemy, genialna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne u nas piosenki są całkowicie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz spotkać na podobnych portalach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tu jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i za free. Puść w niepamięć wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na A my nie chcemy, autorstwa Jacek Kaczmarski. Nie czekaj, aż Jacek Kaczmarski - A my nie chcemy stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Jacek Kaczmarski nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj