Basshunter - i miss you

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:48
Data dodania: 22.09.2010 11:46:02
Rozmiar pliku: 3,48 MB
Tagi: Basshunter, i miss you
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Basshunter_-_i_miss_you.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około trzy i czterdzieści osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści osiem sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Basshunter, której nazwa to i miss you. Utwór mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Plik Basshunter - i miss you nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład i miss you. Znasz tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Basshunter - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Basshunter - i miss you, a następnie skopiować go na telefon.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 i miss you? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ osób, które zaczynają na poważnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj