Dan Winter - One Message

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:31
Data dodania: 22.09.2010 19:12:00
Rozmiar pliku: 4,16 MB
Tagi: Dan Winter, One Message, One, Message
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dan_Winter_-_One_Message.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz otworzoną to cztery i szesnaście setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i trzydzieści jeden sekund. Odtwarzasz utwór tytułem "One Message", którego wykonawcą jest Dan Winter. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie dodał jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Dan Winter - One Message nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która zechciałaby skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład One Message. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Dan Winter, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Dan Winter - One Message, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie łatwych do zrobienia sztuczek, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na telefon One Message? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj