Salsa...Tito Puentes - Mambo Kings

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:01
Data dodania: 22.09.2010 19:51:15
Rozmiar pliku: 2,76 MB
Tagi: Salsa...Tito Puentes, Mambo Kings, mambo, kings, salsa, puentes
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Salsa...Tito_Puentes_-_Mambo_Kings.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to dwa i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i jeden sekunde. Odtwarzasz kawałek tytułem "Mambo Kings", którego wykonawcą jest Salsa...Tito Puentes. Utwór mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc niezwykle szczęśliwi, jak byś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio Salsa...Tito Puentes - Mambo Kings do tej pory. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Mambo Kings. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Salsa...Tito Puentes, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Salsa...Tito Puentes - Mambo Kings, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś przerzucić na telefon Mambo Kings? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych wykonawców. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj