Linkin Park - Robot Boy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:58
Data dodania: 22.09.2010 21:11:11
Rozmiar pliku: 6,83 MB
Tagi: Linkin Park, Robot Boy, linkin, park, robot, boy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Linkin_Park_-_Robot_Boy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to około sześć i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt osiem sekund. To kawałek tytułem "Robot Boy", którego autorem jest Linkin Park. Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku. Zalecamy więc, abyś go dodał. Piosenka Linkin Park - Robot Boy nie została dotychczas ani razu pobrana. Żadna osoba dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe piosenki i nowe płyty, które od razu zdobywają serca słuchaczy. Jednym z takich twórców jest Linkin Park, a najnowszy przebój Robot Boy jest obecnie głośno komentowany w świecie muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

A może sam wolisz się dowiedzieć, czym jest Linkin Park - Robot Boy? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ten utwór zyskuje same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku możesz być trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Robot Boy, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Linkin Park? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie każdego utworu z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych hitów na nieciekawych, podejrzanych witrynach - znajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno rozbudowaną bazą utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu tekstu, jak choćby Linkin Park - Robot Boy, pojawią się wyniki, skąd przejdziesz wprost do strony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas pobierzesz darmowe piosenki. Jeśli jesteś już zniechęcony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, kilka kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, niezwykłymi empetrójkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj