K'naan - Wavin' Flag

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 23.09.2010 18:33:04
Rozmiar pliku: 3,22 MB
Tagi: K'naan, Wavin' Flag, mundial
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

K'naan_-_Wavin'_Flag.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej trzy i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. To kawałek tytułem "Wavin' Flag", którego autorem jest K'naan. W sobotę, 25 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie zaproponowano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Plik K'naan - Wavin' Flag nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Wavin&039; Flag. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest K&039;naan, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, jak choćby K&039;naan - Wavin&039; Flag, a następnie przegrać go na telefon.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania tricków, przez które bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś wrzucić na telefon Wavin&039; Flag? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej biblioteki utworów oraz poznanie nowych artystów. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj