Vienio - Roznice (feat. Lona, Fokus)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:07
Data dodania: 23.09.2010 20:54:28
Rozmiar pliku: 5,65 MB
Tagi: Vienio, Roznice (feat. Lona Fokus), roznice, feat, lona, fokus
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Vienio_-_Roznice_(feat._Lona,_Fokus).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje pięć i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i siedem sekund. Jest to piosenka tytułem "Roznice (feat. Lona, Fokus)", której wykonawcą jest Vienio. W sobotę, 25 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do tej pory żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio Vienio - Roznice (feat. Lona, Fokus). Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, również za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Vienio - Roznice (feat. Lona, Fokus). Czy warto tego posłuchać?

Vienio jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Roznice (feat. Lona, Fokus), niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz martwić się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione tu kawałki są zupełnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można spotkać na analogicznych portalach. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej szybko i za darmo.

Roznice (feat. Lona, Fokus), autorstwa Vienio, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż Vienio - Roznice (feat. Lona, Fokus) stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor tworzy hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj