Dj QiDD - MixX 3-Czteeery ( 34 )

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:03
Data dodania: 24.09.2010 13:15:42
Rozmiar pliku: 58,0 MB
Tagi: Dj QiDD, MixX 3, Czteeery ( 34 )
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_QiDD_-_MixX_3-Czteeery_(_34_).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Podobne pliki mp3

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży pięćdziesiąt osiem i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i trzy sekundy. Jest to jeden z dzieł nagranych przez Dj QiDD, którego tytuł to MixX 3. Utwór mp3, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Dj QiDD - MixX 3-Czteeery ( 34 ) dotychczas. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może poznać twórczość coraz to nowych muzyków, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, z których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład Dj QiDD - MixX 3-Czteeery ( 34 ). Czy warto przesłuchać ten utwór?

Dj QiDD jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem może być MixX 3, genialna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie masz powodu by martwić się o jakieś koszty - całość dostępnych u nas piosenek jest zupełnie darmowa, bez ukrytych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Jeżeli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

MixX 3, w wykonaniu Dj QiDD, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Dj QiDD - MixX 3-Czteeery ( 34 ) stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Dj QiDD nie bez powodu jest nazywany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj