Anthrax - Raw is War

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:13
Data dodania: 24.09.2010 16:00:57
Rozmiar pliku: 2,94 MB
Tagi: Anthrax, Raw is War, raw, is, war, other
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Anthrax_-_Raw_is_War.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz otworzoną to dwa i dziewięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzynaście sekund. Jest to jeden z wielu dzieł nagranych przez Anthrax, którego nazwa to Raw is War. Utwór, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 Anthrax - Raw is War. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Raw is War. Znasz tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Anthrax - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a wiele jego kawałków gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony kawałek, na przykład Anthrax - Raw is War, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niesamowicie sprytnych do realizacji sztuczek, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na telefon Raw is War? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej biblioteki piosenek oraz odkrycie nowych wykonawców. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, żeby ludzie kiedyś ściągali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj