Eddy Wata - I Wanna Dance (Original Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 24.09.2010 21:06:31
Rozmiar pliku: 9,14 MB
Tagi: Eddy Wata, I Wanna Dance (Original Mix), eddy, wata, wanna, dance, original, mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Eddy_Wata_-_I_Wanna_Dance_(Original_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz odtwarzasz to około dziewięć i czternaście setnych megabajta. Długość to cztery minuty i zero sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa Eddy Wata, którego nazwa to I Wanna Dance (Original Mix). Utwór, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Jeszcze nikt nie pobrał nigdy utworu muzycznego Eddy Wata - I Wanna Dance (Original Mix). Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu I Wanna Dance (Original Mix). Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Eddy Wata - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś mógł ignorować inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, dla przykładu Eddy Wata - I Wanna Dance (Original Mix), a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niesamowicie prostych do wykonania chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na telefon I Wanna Dance (Original Mix)? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki piosenek oraz poznanie nowych artystów. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Być może myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś pobierali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj