12 - Blink 182 - Feelin this

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:55
Data dodania: 25.09.2010 08:58:24
Rozmiar pliku: 2,67 MB
Tagi: Blink 182, Feelin this
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

12_-_Blink_182_-_Feelin_this.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Podobne pliki mp3

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz zajmuje dwa i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Blink 182, której tytuł brzmi Feelin this. Utwór, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dziś nikt nie pobrał nigdy utworu muzycznego 12 - Blink 182 - Feelin this. Żadna osoba jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim dzięki serwisom analogicznym do naszego, na których każdy może pobrać darmowe mp3, na przykład 12 - Blink 182 - Feelin this. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Blink 182 jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Feelin this, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz napotkać na analogicznych stronach. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także bez opłat i błyskawicznie.

Feelin this, autorstwa Blink 182, to fantastyczna muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiego powodu 12 - Blink 182 - Feelin this jest teraz tak znana. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj