Tz-Nie jestem durniem

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:57
Data dodania: 25.09.2010 12:02:11
Rozmiar pliku: 14,9 MB
Tagi: Nie jestem durniem, tz, nie, jestem, durnie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tz-Nie_jestem_durniem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz zajmuje czternaście i dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość zassania i odtwarzania piosenki w formacie mp3 Tz-Nie jestem durniem. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Do dzisiaj żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku mp3 Tz-Nie jestem durniem. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Tz-Nie jestem durniem. Znasz tę piosenkę, prawda? Stworzył ją Nie jestem durniem - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne portale i pobierać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Tz-Nie jestem durniem, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo sprytnych do zrobienia rozwiązań, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz wrzucić na telefon Tz-Nie jestem durniem? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej bazy piosenek i poznanie nowych gwiazd. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może myślisz o tym, aby ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj