Tina More - Touch Me (AdrianO aka. DJ QiDD VIP ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:25
Data dodania: 25.09.2010 16:22:37
Rozmiar pliku: 4,96 MB
Tagi: Tina More, Touch Me (AdrianO aka. DJ QiDD VIP ..., tina, more, touch, me, adriano, aka, dj, qidd, vip
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tina_More_-_Touch_Me_(AdrianO_aka._DJ_QiDD_VIP_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz posiada rozmiar cztery i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i dwadzieścia pięć sekund. Jest to jeden z dzieł wykonawcy Tina More, którego nazwa brzmi Touch Me (AdrianO aka. DJ QiDD VIP .... W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Do tej pory nikt nie zapisał nigdy utworu muzycznego Tina More - Touch Me (AdrianO aka. DJ QiDD VIP .... Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się wejść do świata muzyki. Czeka na Ciebie ogrom bezpłatnych kawałków, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Touch Me (AdrianO aka. DJ QiDD VIP ...? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym poradzi.

Tina More jest sławnym i cenionym wykonawcą w świecie muzyki. Nagrywane przez niego kawałki błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów. Nie inaczej jest z Touch Me (AdrianO aka. DJ QiDD VIP .... Download tej empetrójki możesz przeprowadzić właśnie tutaj. Jedynie kilka kliknięć potrzeba, byś nie musiał zaglądać na Wrzutę albo inne strony, by słuchać tej piosenki.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Wolisz posłuchać utworów na wieży lub w telefonie? Więc nie zwlekaj - ściągnij Tina More - Touch Me (AdrianO aka. DJ QiDD VIP ... i ciesz się nią gdzie chcesz, bez żadnych przeszkód.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez pobierania opłat! Wszystko jest całkowicie za darmo, wystarczy że wybierzesz piosenkę i ściągniesz ją, nie zapłacisz za to ani grosza. Ściąganie utworów z serwisu Wrzuta to świetne wyjście dla osób, które chcą najpierw zaznajomić się z konkretnym albumem lub piosenką, i dopiero później to zakupić.

Nie bierz niczego na ślepo i nie twórz nieporządku na dysku twardym - odsłuchaj darmowe mp3, nim je ściągniesz. Gdy ten kawałek nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz kliknąć na inny. Jednakże Touch Me (AdrianO aka. DJ QiDD VIP ..., autorstwa Tina More, jest teraz bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i bez żadnych problemów wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj