Daft Punk - Aerodynamic

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:28
Data dodania: 25.09.2010 16:24:25
Rozmiar pliku: 6,33 MB
Tagi: Daft Punk, Aerodynamic, daft, punk, house, 2001
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Daft_Punk_-_Aerodynamic.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje sześć i trzydzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia osiem sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Daft Punk, której nazwa to Aerodynamic. Utwór, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Do dziś żadna osoba nie pobrała nigdy utworu muzycznego Daft Punk - Aerodynamic. Żadna osoba do dziś nie raczył dodać komentarza do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Aerodynamic, którą wykonuje Daft Punk, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany kawałek, jak choćby Daft Punk - Aerodynamic, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Aerodynamic? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły przypływ ludzi, którzy wolą na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj